Wartości Forte

Współpraca

Cenimy dialog oraz tworzenie uczciwych, stabilnych i długofalowych relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi. Chcemy wspólnie budować kulturę odpowiedzialności za praktyki biznesowe w zakresie przestrzegania praw człowieka, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz troski o społeczności lokalne i środowisko naturalne.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność to chęć poprawy jakości życia. W FORTE robimy to na kilka sposobów. Kierunki rozwoju firmy wyznaczamy w oparciu o potrzeby klientów, pracowników, partnerów biznesowych oraz lokalnych społeczności. Dbamy o jakość produktów na każdym etapie ich tworzenia (od projektowania, poprzez produkcję i dostawę, do sprzedaży). Prowadzimy działalność z szacunkiem dla środowiska naturalnego, traktując racje ekologiczne na równi ze społecznymi i ekonomicznymi. W biznesie kierujemy się zasadami, zgodnymi z międzynarodowym kodeksem postępowania etycznego ETI Base Code.

Rozwój

Na wzrost składa się wiele elementów – nie tylko liczba sprzedanych produktów, wysokość osiągniętych dochodów czy wielkość inwestycji, ale też osobisty i zawodowy rozwój ludzi tworzących FORTE. Nasi pracownicy mają możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Korzystamy z wiedzy najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, aby modernizować i rozwijać nasz park maszynowy. Dzięki temu nasze meble powstają przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. O to, aby wszystko działało sprawnie, dbają innowacyjne systemy informatyczne.

Wrażliwość

Wrażliwość pozwala otworzyć się na potrzeby innych i docenić to, co na pozór niewidoczne. Jesteśmy obecni w miejscach, w których prowadzimy swoją działalność produkcyjną. Istotną część realizowanych przez nas projektów stanowi wsparcie inicjatyw skierowanych do lokalnych społeczności. Angażujemy się w liczne działania na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców, między innymi w zakresie rozwoju i promocji edukacji, kultury oraz ekologii.

Zostań częścią

Rodziny Forte!

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Sąd Rejonowy w Białymstoku,
XII Wydział Gospodarczy KRS

KRS: 0000021840
NIP: 7590005082

Kapitał zakładowy - 23 930 769 PLN
w całości opłacony
centrala:
oddziały:
HAJNÓWKA
ul. 3 Maja 51, 17-200 Hajnówka

BIAŁYSTOK
ul. Gen. Andersa 11, 15-124 Białystok

SUWAŁKI
ul. Północna 30, 16-400 Suwałki

FABRYKA PŁYT WIÓROWYCH TANNE Sp. z o.o.
ul. Dubowo I - nr 6, 16-400 Suwałki

FORTE © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry