Benefity Forte

Benefity Forte

Inwestowanie w kadry, działania na rzecz pracowników, wspieranie inicjatyw społeczności lokalnych, przyzakładowe przedszkola „Żółty Słonik” to tylko część z obszarów działań, którymi FORTE poszerza tradycyjne rozumienie biznesu.

Benefity Forte

Lista dodatkowych korzyści, które zyskasz jako pracownik FORTE, jest bardzo interesująca. Oto wybrane benefity na jakie możesz liczyć! 

Elastyczność i równowaga

W FORTE znajdziesz przestrzeń nie tylko na realizację zawodową, ale również czas na rozwijanie własnych pasji. Pracujemy w systemach pracy zdalnej, hybrydowej i stacjonarnej.

Przedszkola firmowe

posiadamy dwa przedszkola z oddziałami żłobkowymi zlokalizowane w Ostrowi Mazowieckiej i Suwałkach.
Projekt realizowany jest we współpracy z profesjonalnym edu-operatorem Kids&Co. Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o., który od wielu lat świadczy unikatowe usługi w zakresie prowadzenia przedszkoli i żłobków. Zajęcia w przedszkolach prowadzone są w systemie dwujęzycznym polsko-angielskim, na podstawie autorskiego programu nauczania. Dzieci rozwijają swoje indywidualne pasje i umiejętności korzystając z dodatkowych zajęć sportowych i tanecznych oraz uczestnicząc w wielu tematycznych warsztatach i wycieczkach. Przedszkola firmowe to szereg korzyści dla zatrudnionych rodziców. Przede wszystkim ułatwia godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym.

Dodatkowa opieka medyczna
i ubezpieczenie

pracownicy FORTE mają możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie. W ramach opieki medycznej pracownicy mają dostęp do placówek medycznych na terenie całego kraju. To zapewnienie szerokiego zakresu usług medycznych: od medycyny pracy i konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej po konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne.

Wolontariat pracowniczy

wśród ponad trzytysięcznego zespołu pracowników FORTE jest wiele osób, które chcą zmieniać swoją najbliższą okolicę i zrobić coś wspólnie dla innych. Program inicjatyw pracowniczych FORMY – FABRYKA INICJATYW powstał właśnie z myślą o nich. W ramach programu każdy pracownik FORTE może ubiegać się o otrzymanie wsparcia finansowego lub pozafinansowego na realizację własnego projektu, skierowanego do lokalnych środowisk.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

pracownicy Grupy FORTE mogą korzystać z dofinansowania na różnych płaszczyznach w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Pracownicy mogą korzystać m.in. ze wsparcia różnych form wypoczynku – zarówno pracowników, jak i ich dzieci, pożyczek na zakup mieszkania lub budowę domu, wsparcia świątecznego dla pracowników czy też kart podarunkowych dla dzieci pracowników.
Wspieramy również aktywność fizyczną naszych pracowników poprzez dofinansowania sekcji piłki nożnej i siatkowej, sekcje wędkarskie, czy też klubu żeglarskiego Kamena, przy jeziorze Wigry.

Zniżki na meble

 Kolekcje FORTE oferują przemyślane rozwiązania, co pozwala stworzyć przyjazną przestrzeń. W ofercie znajdują się meble do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego i dziecięcego, biura oraz przedpokoju. Pracownicy FORTE mają możliwość zakupu mebli z naszych kolekcji w preferencyjnych i atrakcyjnych cenach.

Zostań częścią

Rodziny Forte!

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Sąd Rejonowy w Białymstoku,
XII Wydział Gospodarczy KRS

KRS: 0000021840
NIP: 7590005082

Kapitał zakładowy - 23 930 769 PLN
w całości opłacony
centrala:
oddziały:
HAJNÓWKA
ul. 3 Maja 51, 17-200 Hajnówka

BIAŁYSTOK
ul. Gen. Andersa 11, 15-124 Białystok

SUWAŁKI
ul. Północna 30, 16-400 Suwałki

FABRYKA PŁYT WIÓROWYCH TANNE Sp. z o.o.
ul. Dubowo I - nr 6, 16-400 Suwałki

FORTE © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry